Renee Undeleter

Odzyskiwanie danych

Zawsze zdarzają Ci się jakieś wypadki, na przykład, giną ważne arkusze robocze, zdjęcia lub filmy wideo? Nie martw się. Niezależnie od tego, czy ważne dla Ciebie pliki zostały utracone w wyniku przypadkowego usunięcia, opróżniania kosza lub formatowania dysku albo pamięci, program Renee Undeleter pomoże Ci w ich szybkim odzyskaniu. Korzystając z niezarejestrowanej wersji programu możesz bezpłatnie odzyskać do 20MB danych.

Wymagania systemu

Mac OS X 10.6 lub wyższy.

Recenzje użytkowników
  •     Michal Lip
    Cieszę się, że mogłem odzyskać wszystkie swoje zdjęcia I dokumenty, bo myślałem, że straciłem je dwa dni temu. Na szczęście teraz mogę odzyskać je wszystkie i w całości… dzięki.
  •     Lublin
    Pracowałem nad odzyskaniem usuniętych plików przez 16 godzin, korzystając z różnego oprogramowania w tym samym przedziale cenowym. Zupełnie mi się to nie udało. Ale Wasz program zdziałał cuda! Jest idealny i bardzo przyjazny dla użytkownika. Odzyskał wszystko to, czego szukałem. Dzięki za produkt, który nie obiecuje więcej niż rzeczywiście może mi dać.
  •     Diana Socha
    Bardzo doceniam – Wasze oprogramowanie jest w stanie zrobić to, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe – jestem teraz bohaterem w oczach mojej teściowej!
Popularne hasła wyszukiwania

Hard Drive Data Recovery        

Rejestracja do bazy newslettera
Aktualności produktowe
RENE.E
Copyright © 2019 Rene.E Laboratory . All Rights Reserved.