Nov 16,2012 / Posted by Alice Derrick to Renee Undeleter

Jak odzyskać utracone pliki z dysku twardego i karty pamięci SD


Przyczyny utraty danych:
1. Przypadkowe opróżnienie kosza.
2. Karta SD nie została bezpiecznie wyjęta.
3. Tabela partycjonowana została uszkodzona lub zniszczona.
4. Formatowanie dysku twardego lub karty pamięci SD bez wykonania kopii zapasowej plików.

Usunąłeś ważny plik, w jakiś sposób nie trafił on w ogóle do Twojego kosza i praktycznie zupełnie zniknął. Ale zanim wciśniesz duży czerwony przycisk paniki, istnieje szansa, że Twój plik nadal istnieje i działa gdzieś na Twoim dysku twardym – musisz po prostu wiedzieć, jak go znaleźć. Dzięki odpowiednim narzędziom, wyszukanie i odzyskanie usuniętego pliku może być bardzo proste i wystarczy kilka kliknięć myszką. Program Renee Undeleter to mocne, niezawodne oprogramowanie, którego potrzebujesz, aby samodzielnie odzyskać pliki z dysku twardego. Umożliwia odzyskanie danych utraconych w wyniku wszystkich wspomnianych wyżej sytuacji. Jeżeli jesteś użytkownikiem Maca, skorzystaj z programu Renee Undeleter dla wersji Mac.
Jak odzyskać dane przy pomocy program Renee Undeleter dla Windows, praktyczny przykład:
Krok 1: Uruchom oprogramowanie i wybierz jeden z trybów odzyskiwania danych.


• Odzyskiwanie plików – Odzyskaj dane z dysku twardego, usunięte przy pomocy polecenia Shift + Del lub w wyniku opróżniania kosza. Przywróć sformatowane i utracone dane, a nawet całe foldery, z formatowanych lub logicznie uszkodzonych partycji.
• Odzyskiwanie danych po formatowaniu dysku – odzyskaj wszystkie pliki z formatowanej partycji, w tym po formatowaniu nazwy pliku i struktury katalogu.
• Odzyskiwanie danych po partycjonowaniu – szczegółowe skanowanie i odzyskiwanie danych nawet po logicznym uszkodzeniu dysku twardego.
• Tworzenie obrazu – zapisz cały dysk / kartę SD w celu późniejszego odzyskiwania danych, jeżeli nastąpi fizyczne uszkodzenie danych.
Krok 2: Wybierz dysk twardy, z którego chcesz odzyskać dane.

 
Krok 3: Przeglądaj pliki i wyszukaj te, których potrzebujesz.

 
Krok 4: Wybierz miejsce docelowe zapisu odzyskanych danych.

Wskazówki:
1. Przed uruchomieniem procesu odzyskiwania danych z dysku twardego, zakończ wszelką pracę z dyskiem twardym i odłóż go w bezpieczne miejsce, w celu uniknięcia jakichkolwiek uszkodzeń fizycznych.
2. Jeżeli zamierzasz skorzystać z oprogramowania służącego do odzyskiwania danych z dysku twardego w celu przywrócenia plików, lepiej zapisz odzyskane pliki na innym dysku, aby uniknąć nadpisania danych.
3. W przypadku niezarejestrowanej wersji możliwe jest darmowe odzyskanie plików do 20 MB [ograniczona funkcja]. Jeżeli nie zamierzasz nigdy korzystać z płatnej wersji oprogramowania, możesz spróbować skorzystać z ”TrialPay”, aby otrzymać wersję BEZPŁATNĄ..
4. Niezależnie od przyczyny utraty plików, najlepszą metodą na odzyskanie danych jest dobry zapobiegawczy plan wykonania kopii zapasowej. Jeżeli korzystasz z systemu Windows, wiesz krok po kroku, jak automatycznie wykonać kopię zapasową dysku twardego, aby tego rodzaju zdarzenie nigdy nie mało miejsca.
Pobierz Renee Undeleter ( Wersja Mac tutaj )
Kup Renee Undeleter $49.95 ( Wersja Mac tutaj )
 
. END-User License Agreement: Click here to view it.
. More info about the uninstalling can be found here.
Recenzje użytkowników
  •     Diana Socha
    Bardzo doceniam – Wasze oprogramowanie jest w stanie zrobić to, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe – jestem teraz bohaterem w oczach mojej teściowej!
  •     Lublin
    Pracowałem nad odzyskaniem usuniętych plików przez 16 godzin, korzystając z różnego oprogramowania w tym samym przedziale cenowym. Zupełnie mi się to nie udało. Ale Wasz program zdziałał cuda! Jest idealny i bardzo przyjazny dla użytkownika. Odzyskał wszystko to, czego szukałem. Dzięki za produkt, który nie obiecuje więcej niż rzeczywiście może mi dać.
  •     Michal Lip
    Cieszę się, że mogłem odzyskać wszystkie swoje zdjęcia I dokumenty, bo myślałem, że straciłem je dwa dni temu. Na szczęście teraz mogę odzyskać je wszystkie i w całości… dzięki.
Najpopularniejsze artykuły
•  Renee Undeleter
•  Hard Drive Data Recovery
Najpopularniejsze tagi
Data Recovery     System Rescue    Reset Windows Password
RENE.E
Copyright © 2012 Rene.E Laboratory . All Rights Reserved.