Funkcje
Odzyskiwanie danych utraconych po opróżnieniu kosza
Ogólnie rzecz biorąc, usunięte pliki są przechowywane z koszu Windows i są one możliwe do odzyskania. Jeśli jednak kosz zostanie opróżniony, jak odzyskać pliki usunięte przez przypadek? Program Renee Undeleter pomaga w prostym odnalezieniu tych plików.   (więcej…)
   
Odzyskiwanie danych z karty pamięci
Karty pamięci są obecnie powszechnie stosowane, ponieważ są proste w obsłudze i poręczne. Ale dane zapisane na karcie pamięci mogą zostać przypadkowo utracone z wielu różnych przyczyn. Nie martw się, nawet jeśli karta pamięci została sformatowana i nie pozostał na niej żaden ślad po Twoich danych, program Renee Undeleter pomoże Ci je odnaleźć.   (więcej…)
   
Odzyskiwanie danych po formatowaniu dysku
Czy mogę odzyskać ważne dla mnie pliki, jeżeli cały dysk został sformatowany? Nie martw się. Program Renee Undeleter pomoże Ci w odzyskaniu danych i przywróceniu dysk do stanu sprzed jego formatowania, pod warunkiem, że nie zapisałeś na nim ponownie ogromnej ilości nowych danych.   (więcej…)
   
Odzyskiwanie zdjęć
Funkcja odzyskiwania zdjęć zawsze stanowiła silną zaletę programu Renee Undeleter. Umożliwia on podgląd plików we wszystkich formatach, w wyniku czego użytkownik odzyskuje dokładnie ten plik, który widzi.   (więcej…)
   
Podgląd dokumentów pakietu Office
Ze względów technologicznych po odzyskaniu danych może brakować niektórych informacji na temat odzyskanych dokumentów, w tym informacji o rodzaju pliku, rozmiarze i czasie jego utworzenia, co zmniejsza wskaźnik odzysku danych. Program Renee Undeleter pozwala na podgląd dokumentów pakietu Office, co znacznie zwiększa jakość całego procesu.   (więcej…)
   
Tryb szybkiego/szczegółowego skanowania
Tryb szybkiego skanowania umożliwia wyszukanie większości plików w ciągu kilku minut, natomiast tryb szczegółowego skanowania na wyszukanie większej liczby starszych plików –wiąże się to jednak z wydłużeniem czasu skanowania.   (więcej…)
   
Automatyczna aktualizacja w celu zwiększenia wskaźnika odzysku danych
Począwszy od wersji 2013, program Renee Undeleter umożliwia sprawdzenie serwera pobierania podczas uruchamiania systemu i jego aktualizację do najnowszej wersji, co podnosi wskaźnik odzysku danych.   (więcej…)
   
Rejestracja do bazy newslettera
RENE.E
Copyright © 2019 Rene.E Laboratory . All Rights Reserved.